کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!

بحثهای داغ انتخاباتی هر روز داغتر از دیروز در جریان است و لگدپرانیهای اخلاقی، تخطئه عملکردهای گذشته و گذشتگان و نوید آینده ای روشن و ... مایه سخنان کاندیداها.

نکته ای که توجه من را جلب کرد این بود که در صحبتهای این کاندیداهای محترم آنچه پر رنگ مینماید، زیر سوال بردن فعالیتهای گذشته و ارائه آمار و ارقام و گزارشهایی است که از نابسامانی ها در تمام اجزا حکایت میکند. اینکه ما وضعیت بسامانی نداریم و اوضاع آشفته و ملال آوری بر ما حاکم است؛ جای تردید نیست ولی شنیدن و برجسته نمایی این مسائل و مشکلات از زبان کسانی که در این سی ساله خود در مسند امور بوده اند، جای طرح این سوال را باز میکند که در سی سال گذشته چه کسانی بر این جامعه حکومت کرده اند؟؟؟ مگر خود نبوده اید که بریدید و دوختید و بر تن ملت کردید؟؟؟

حالا دارید گناه را بر گردن چه کسانی می اندازید؟ با عرض پوزش کسی نیست که از این آقایان محترم سوال کند شما در این چند سال چه ... میکردید که اکنون به فکر حل مشکلات مردم افتاده اید؟ آنهم مشکلاتی که زاییده سلیقه های شماست.  

مگر شما ها نبودید که یا قانون وضع میکردید یا بدنبال اجرا همان قوانین بودید و یا بر اجرای همان قوانین نظارت میکردید؟ این همه آمار و ارقامی که از حلقوم های ملتهب شما پراکنده میشود؛ نتیجه همان بدکارکردیهای شماست. اگر بدنبال مقصر میگردید، کافیست دمی با خود خلوت کنید و با خود صادق باشید و نگاهی واقع بینانه به خود وعملکرد خود بیاندازید.

 مگر همین آقای کروبی چه کارنامه درخشانی از خود در بنیاد شهید و یا مجلس دارند که دارند حلقوم خود را پاره میکنند؟

کسی نیست که از آقای موسوی سوال کند که در هشت سال نخست وزیری چه کارنامه درخشانی از خود بجای گذاشته است که اکنون ناجی ملت شده و ناگهان از خواب سی ساله پریده و شاید بدنبال تحقق خوابهای خود آمده اند و همه را مقصر میبینید و... 

کسی نیست که از آقای رضایی  سوال کند که در مجمع تشخیص مصلحت نظام؟!؟!؟! چه مصلحت عظیمی را تشخیص دادید که در مقام ریاست جمهوری بدنبال تکمیل آن مصالح هستید.

یا آقای احمدی نژاد اشتباه گرفته اید جانم! دیگر بس است. ریاست جمهوری جایی برای جبران ضعفهای افراد نیست.

لطفاً کنار بایستید.

 

/ 6 نظر / 35 بازدید
جدیدترین عکسهای عاشقانه

سلااام دوست عزیز من از حامیان میر حسین موسوی هستم و میخوام با یه سری از دوستاران میر حسین تبادل لینک داشته باشم اگر دوست داشتی منو با اسم گالری عکس عاشقانه لینک کن بعد بگو تا منم.... منتظرتم به امید پیروزی بزرگترین گالری عاشقانه بای

مهدی فیروزی

سلام اولا اسم خیلی جالبی دارید. مستجاد! حال کردم. دوما جسارتا باید بگم با خوندن پستتون به خودم گفتم چه نگاه ساده انگارانه ای! شاید شما فرد خسته از سیاستی باشید و دلتون بخواد سر هر چی سیاسیت و آدم سیاسیه زیر آّب بکنید، ولی ارجاعتون میدم به نامه ای که محسن مخملباف در حمایت از موسوی نوشته. قسمتی رو که در مورد تاکسی و تصادف نوشته بخونید. ضمن آنکه دوست عزیز هیچ وقت این اشتباه را نکنید. در انتخابات ما به آدم ها رای نمی دهیم که شما در پی یافتن این هستید که مثلا موسوی چه کار کرده یا رضایی چه کار کرده. اگر اینطوری بخواهیم بررسی کنیم، تنها کسی که شایسته ی رای دادن میمونه، امام زمانه! در انتخابات ما به جریان های فکری رای میدیم. (جریان فکری، نه شخصیت) امیدوارم از نوشته من به خصوص کلمه ی ساده انگار ناراحت نشید، ولی احساس کردم حتما باید این رو بنویسم.

تنها.دلریخته

دروود بر شما.مطالبتون بسیار قشنگه اون یانگوم زدگی رو خیلی حال کردم.خیلی ریز بین هستی . این باعث افتخار منه اگه به من سر بزنی. من یه وبلاگ دارم که میخوام با کمک دوستهایی مث تو یه نگاه متفاوت به خدا داشته باشم فارغ از حب و بغض و کینه ها و تعصبات مذهبی.اگه دوست داشتی یه سری به ما بزن.بدروود راستی به دوستات هم پیشنهاد بده

مسیح

سلام پس کی ؟ کجا؟ چطور ؟ بیاد جلو! با ماهیت تمام حرفاتون موافقم ( البته خودتون هم می دونید) اما به نظر شما چکار می شود کرد ؟ اگر دست روی دست بذاریم درست مثل چهار سال پیش ... اوضاع از این بهتر می شود ؟!!! در این مملکت عادت کردیم به اینجور زندگی کردند همیشه به مرگ می گیرند تا ما به تب راضی باشیم !!!!!!!!!

پیامک

دروود بر شما ای بابا سید جان انقدر گفتیم و میگیم و خواهیم گفت که حنجره مان هنگ کند!!! اما کو گوش شنوا؟؟؟ باید سالها بگذرد تا خیانتها و جنایتها بر ملا شود آنهم در زمانی که فقط سطور کتابهای تاریخ مدارس را پر میکند و دیگر دردی از مردم دوا نمیشود.تازه همون وقت هم مضرات دارند چون پدر دانش آموز و دانشجو در میاد تا پاس کنه اونها رو!!! بدروود لطفا به من هم یه سر بزن.یه 2-3 تا وبلاگ دارم(کم اشتهام!!!میدونم)خوشحال میشم www.2harfhesab.persianblog.ir www.groupstory.persianblog.ir www.az.har.dari.persianblog.ir